دومین همایش استانی مداحان بسیجی

CYMERA_۲۰۱۶۰۲۱۸_۲۱۱۸۴۰

 

 

 

 

گزارش برگزاری دومین همایش مادحین بسیجی استان گیلان , توسط سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی استان گیلان

صبح امروز, دومین همایش مداحان بسیجی استان گیلان از سوی سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی استان در سالن شهدای سپاه پل عراق برگزار شد.
در این همایش باشکوه که با حضور چشمگیر مدعوین برادر و خواهر از سراسر شهرستانهای گیلان برگزار شد, برادر پوراسماعیلی مسؤل سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی استان, ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در جلسه در خصوص پیشرفت چشمگیر سازمان بسیج مداحان طی نکاتی اشاره داشت: به مدد الهی و عنایت اهل بیت عصمت و طهارت و با کمک خادمین سازمان و مادحین بسیجی استان, این سازمان توانسته رتبه ی اول را در کشور کسب نماید.
CYMERA_۲۰۱۶۰۲۱۸_۲۱۱۸۰۸

در ادامه جناب سرهنگ بایرامی مسؤل هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان در خصوص اهمیت حضور مردم و بسیجیان در انتخابات پیش رو و بصیرت و توجه به معیارهای انتخاب اصلح در بیانات رهبری معظم انقلاب تاکیید فرمود.
CYMERA_۲۰۱۶۰۲۱۸_۲۱۲۶۴۶

سخنران و میهمان محترم این برنامه دکتر حشمت الله قنبری همدانی بود که با توجه به نزدیک شدن به ایام فاطمیه و شهادت بانوی دوعالم حضرت زهرا سلام الله علیها , در خصوص اهمیت حرکت و احتجاج حضرت صدیقه طاهره و الگوگیری از ایشان در سیر تاریخ اسلام تاکنون و در فرایند پیروزی انقلاب اسلامی ایران تحت لوای مرجعیت شیعه و زعامت رهبری انقلاب ایراد سخن فرمود.

CYMERA_۲۰۱۶۰۲۱۸_۲۱۲۷۰۳CYMERA_۲۰۱۶۰۲۱۸_۲۱۲۵۵۵